PROJEKTANT UBIORU

03.08.2023

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania, ul. Paganiniego 17, 20-850 Lublin

Zakres obowiązków

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania poszukuje do współpracy nauczyciela/wykładowcę do prowadzenia zajęć na specjalności: projektowanie ubioru.

Wymagania

  • ukończone studia wyższe,
  • doświadczenie w dziedzinie projektowania ubioru,
  • zdolności komunikacyjne niezbędne do pracy z grupą, kreatywność,
  • zaangażowanie w podjęte działania.
  • Preferowane będą osoby z regionu Lubelszczyzny.
Miejsce pracy: Lublin www.artwyspa.com.pl

Oferujemy

  • Oferujemy satysfakcjonującą pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole doświadczonych, profesjonalnych twórców z wielu dziedzin artystycznych.
  • Praca ma charakter dodatkowy.
  • Kształcimy w trybie weekendowym. Dni i godziny pracy do ustalenia.

Dokumenty aplikacyjne

CV ewentualnie portfolio

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania to policealna szkoła artystyczna, kształcąca słuchaczy w wielu specjalnościach plastycznych. Szkoła kształci projektantów, designerów, fotografów, filmowców, charakteryzatorów, a także artystów tworzących w tradycyjnych technikach plastycznych. Słuchacze mogą wybrać kształcenie w specjalnościach: aranżacja wnętrz, projektowanie graficzne, fotografia, realizacja obrazu filmowego, charakteryzacja i wizaż, projektowanie ubioru, projektowanie ogrodów.

artwyspa.com.pl/ www.facebook.com/lssip
Numer telefonu: 609095575
Adres e-mail: poczta@artwyspa.com.pl