Ilustratorka/Ilustrator

01.08.2023

Quixi Media Sp. z o.o., Matejki 1A, 85-061 Bydgoszcz

Zakres obowiązków

  • Przedmiot zamówienia: Wydawnictwo Quixi Media Sp. z o.o. zleci wykonanie serii barwnych ilustracji do legend, które zostaną wydane w formie książkowej.
  • Format: 230 x 230 mm każda.
  • Tematyka ilustracji: rycerze, snadne panny, mieszczanie, zamki, konie, diabły, duchy; kluczowa jest sprawność interesującego kreowania postaci ludzkich.
  • Stylistyka ilustracji: wg precyzyjnie okreslonego wzorca.
  • Technika: dowolna.
  • Forma: postać elektroniczna - TIFF 300 dpi.
  • Termin realizacji: do uzgodnienia.
  • Termin płatności: do uzgodnienia, w miarę postępu prac, może być za każdą ilustrację, albo za uzgodnioną partię.
  • Więcej o nas na quixi.pl

Wymagania

Gotowość do tworzenia ilustracji w stylistyce zgodnej z wymogami zamawiającego.

Oferujemy

Stałą współpracę Atrakcyjne wynagrodzenie  Płatność za każdą ilustrację lub pakiet  Wydanie książki, w której znajdą się wyłącznie Twoje, autorskie ilustracje.

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio dostępne online lub przesłane na e-mail.

We współpracy z urzędami gmin, miast i powiatów wydajemy antologie legend.

www.quixi.pl/
Numer telefonu: 52 551 37 66
Adres e-mail: biuro@quixi.pl