DZIAŁ WNĘTRZ – ASYSTENT/ ASYSTENTKA DZIAŁU PRODUKTU:

14.07.2023

MAXFLIZ, ZAKOPIAŃSKA 58, 30-418 KRAKÓW

Zakres obowiązków

- wsparcie Managera Produktu w tworzeniu oferty marek i produktów - wsparcie Managera Produktu w tworzeniu oferty marki własnej Maxliving - kontakt z producentami/dostawcami w określonym zakresie - wsparcie w zakresie tworzenia bazy informacji na temat działań i oferty konkurencji - wsparcie w opracowaniu oferty pod kątem cenników oraz niezbędnych materiałów (np. pozyskiwanie próbników) potrzebnych do pracy Działu Handlowego. Pomoc w tworzeniu materiałów szkoleniowych np. prezentacje multimedialne. - Wsparcie Managera Produktu w opracowaniu oraz organizacji szkoleń produktowo – trendowych - Współpraca z Działem Marketingu przy tworzeniu koncepcji Marketingowych wokół marek i produktów – przekazywanie niezbędnych informacji o nowościach i promocjach po ustaleniu z Managerem - Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego – wsparcie w opracowaniu materiałów (zdjęcia, opisy), przekazanie do realizacji, weryfikacja zgodności   - Udział w tworzeniu koncepcji ekspozycji w salonach wraz z Managerem Produktu oraz osobami odpowiedzialnymi w salonach Maxfliz (zakres operacyjny) - Salony – weryfikacja poprawności cenówek

Wymagania

Kreatywnej, interesującej się designem, śledzącej trendy we wzornictwie, posiadającej wrażliwość estetyczną oraz twórcze podejście O doskonałej organizacji pracy i samodzielności Ze znajomością j. angielskiego (poziom komunikatywny) Ze znajomością Pakietu MS Office Mile widziane: Umiejętności graficzne (znajomość Photoshopa, InDesigna lub Illustratora) Doświadczenie w branży wnętrzarskiej

Oferujemy

Pracę w kreatywnym zespole, możliwość rozwoju Atrakcyjne wynagrodzenie

Dokumenty aplikacyjne

CV

Maxfliz - salony wyposażenia wnętrz

Numer telefonu: tel +48 536 815 734
Adres e-mail: ewelina.slaby@maxfliz.pl