JUNIOR ART DIRECTOR

22.06.2023

OPTIMA MARKETING GROUP, Parkowa 16b/18, 30-538 Kraków

Zakres obowiązków

  • tworzenie konceptów kampanii reklamowych offline / online/ social media
  • projektowanie key visuali  dla kampanii obejmujących wiele kanałów komunikacji
  • projektowanie identyfikacji wizualnej, opakowań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ASP (ewentualnie studenci ostatnich lat)
  • talent, ambicja, motywacja
  • kreatywność, zmysł estetyczny
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe  (Photoshop, Illustrator In Design, mile widziana również After EFFECTS, Midjourney)
  • interesujące portfolio
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę nad zróżnicowanymi projektami dla znanych marek
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Dokumenty aplikacyjne

CV + PORTFOLIO

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych przez Klientów agencji reklamowych w Polsce. Tworzymy strategię marki, identyfikację wizualną, projekty opakowań, kampanie 360°, komunikację w social mediach. Na rynku od 2006 roku

optimamg.pl/ www.facebook.com/optimaagencjareklamowa/
Numer telefonu: 122590028
Adres e-mail: biuro@optimamg.pl