Projektant graficzny / projektantka graficzna

09.05.2023

Katarzyna Wojdyła, Bukowa 119, 39-230 Brzostek

Zakres obowiązków

  • pomoc w projektach z obszarów: identyfikacji wizualnej, opakowań i publikacji
  • pomoc w przygotowywaniu prezentacji dla klientów
  • pomoc w wykonywaniu research-y do projektów
  • pomoc w przygotowywaniu postów i prowadzeniu profili social media
  Praca trzy dni w tygodniu, od poniedziałku do środy w godzianch 8:00—16:00.

Wymagania

  • znajomość pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat
  • znajomość pracy w środkowisku macOS
  • mile widziana umiejętność tworzenia prostych animacji

Oferujemy

  • komfortowe stanowisko pracy w przyjemnym biurze-pracowni na Starym Podgórzu
  • dużo wsparcia i wiedzy merytorycznej

Dokumenty aplikacyjne

  • portfolio
  • CV

Posiadam blisko 15-letnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu grafiki, projektowania graficznego i komunikacji wizualnej. Pracowałam zarówno przy większych komercyjnych projektach jak i tych małych niszowych. Specjalizuję się w konstrukcji znaków graficznych, projektowaniu spójnych identyfikacji wizualnych i projektowaniu publikacji przeznaczonych do druku. Uczę projektowania na jednej z krakowskich wyższych uczelni.

www.kwojdyla.pl
Numer telefonu: 695 719 964
Adres e-mail: hello@kwojdyla.pl