projektant graficzny / projektantka graficzna

11.05.2023

Katarzyna Wojdyła, ul. Smolki 9, 31-513 Kraków

Zakres obowiązków

  • projektowanie znaków / symboli i piktogramów
  • projektowanie identyfikacji wizualnych
  • projekty publikacji
  • projekty grafik na ekran (social media)
  • praca w środowisku macOS

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign, XD (ewentualnie Figma)
  • duże poczucie estetyki, staranność
  • umiejętności ilustracyjne + umiejętność tworzenia prostych animacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • praca trzy dni w tygodniu (pon.–śr. od 8:00 do 16:00)
  • małe, kameralne biuro w Starym Podgórzu połączone z pracowną graficzną
  • udział w realizacji autorskich projektów

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio + CV

Jestem graficzką, projektantką i dydaktyczką na wyższej uczelni artystycznej. Posiadam blisko 15-letnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu grafiki, projektowania graficznego i komunikacji wizualnej. Pracowałam zarówno przy większych komercyjnych projektach jak i tych małych niszowych. Specjalizuję się w konstrukcji znaków graficznych, projektowaniu spójnych identyfikacji wizualnych i projektowaniu publikacji przeznaczonych do druku.

www.kwojdyla.pl
Numer telefonu: 695 719 964
Adres e-mail: hello@kwojdyla.pl