specjalista ds. promocji i komunikacji marki

24.04.2023

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu, ul. Szewska 20/4, 31-009 Kraków

Zakres obowiązków

  • kreowanie wizerunku Stowarzyszenia
  • planowanie, wdrażanie i monitorowanie aktywności w serwisach społecznościowych, w tym tworzenie, aktywne pozyskiwanie i regularne publikowanie treści (LinkedIn, Facebook, TikTok)
  • zarządzanie stronami internetowymi wydarzeń, w tym przygotowywanie i redagowanie treści aktualności oraz tekstów na potrzeby zaplanowanych działań promocyjnych
  • planowanie oraz realizacja kampanii e-mail (newsletter) marketingowych
  • tworzenie grafik (Canva) na potrzeby mediów społecznościowych oraz zaplanowanych działań promocyjnych, w tym koordynacja i udział w kreacji oraz produkcji materiałów promocyjnych, reklam, ulotek, broszur we współpracy z firmami zewnętrznymi (podwykonawcami, agencjami reklamowymi, drukarniami itd.)
  • wsparcie zespołu w operacyjnych działaniach dotyczących rozwoju kanałów sprzedaży i baz danych oraz wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań w procesie organizacji wydarzeń
  • inicjowanie komunikacji marketingowej, dążenie do wdrażania i monitorowania celów strategii i planów marketingowych,
  • monitoring mediów własnych oraz działań marketingowych

Wymagania

  • gotowość do pracy w biurze
  • wyczucie estetyki, zmysł artystyczny
  • praktyczna znajomość zasad funkcjonowania oraz swoboda poruszania się w środowisku mediów społecznościowych
  • doświadczenie graficzne oraz w tworzeniu któtkich filmów reklamowych
  • znajomość programu graficznego Canva
  • umiejętność rozumienia wizji innych osób
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • „lekkie pióro” i wysokie zdolności językowe - praktyczna umiejętność redagowania tekstów, komunikatów
  • cierpliwość
  Mile widziane:
  • znajomość zagadnień „content marketingu”
  • znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu online, PR i social media
  • doświadczenie pracy na systemach CMS, zwłaszcza WordPress
  • doświadczenie w tworzeniu płatnych reklam na LinkedIn

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • komfortowo wyposażone stanowisko pracy w biurze w centrum Krakowa,
  • szerokie możliwości rozwoju osobistego

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

Stowarzyszenie promujące fundraising

fundraising.org.pl/ www.facebook.com/fundraiserzy
Numer telefonu: 783181647
Adres e-mail: psf@fundraising.org.pl