Modelarz / Rzeźbiarz / Formierz w gipsie

12.04.2023

GRH Polska, ul. Armii Krajowej 21, Rzeszów, 35-307 Rzeszów

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
  •          Wykonywanie form gipsowych (ręcznie)
  •          Rzeźbienie modeli gipsowych

Wymagania

Wymagania:
  • Praktyczna znajomość systemów Lean oraz KPI
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu firmą z branży FMCG
  • Znajomość pakietu Microsoft Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Język angielski na poziomie min. B1

Oferujemy

Oferujemy:
  •          Umowę o pracę
  •          Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (8:00 – 16:00)
  •          Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia – jesteśmy otwarci na propozycje
  •          Premie uzależnione od jakości pracy
  •          Paczki na święta
  •          Pomoc w relokacji (w przypadku osób chętnych do przeprowadzki)

Dokumenty aplikacyjne

By wziąć udział w rekrutacji prześlij nam swoje CV

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim.

grhpolska.recruitify.ai/job/8d83094e-6926-4309-967b-87a8d5cad9c9?sourceId=798
Numer telefonu: 780-026-201
Adres e-mail: s.pelc@grhpolska.com