Projektant produktu

04.04.2023

Canpol Sp. z o. o., ul. Graniczna 4, Słubica B, 96-321 Żabia Wola

Zakres obowiązków

  • Projektowanie koncepcji produktów w formie projektów 2D
  • Projektowanie nadruków i kolorystyki  gotowych produktów
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • Przygotowanie nadruków do produkcji klisz
  • Nadzór autorski w trakcie trwania procesu wdrażania produktu
  • Projektowanie grafiki marketingowej: opakowań oraz materiałów ATL i BTL
  • Adaptacja wzorów materiałów marketingowych do różnych formatów i nośników
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – Związane ze szkicowaniem, projektowaniem, grafiką itp.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Projektanta Produktu, ewentualnie udokumentowane portfolio szkiców, grafik 2D
  • Wysoka kreatywność
  • Bardzo dobra znajomość Photoshop, Illustrator, InDesign
  • Mile widziana znajomość techniki tampo druk, sito druk
  • Mile widziana znajomość Solid Works
  • Dobra organizacja oraz samodyscyplina pracy
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na czas - adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet sportowy i medyczny współfinasowany przez pracodawcę
  • Pracę w młodym, sympatycznym i zaangażowanym zespole dla firmy o silnej pozycji rynkowej

Dokumenty aplikacyjne

  • CV kandydata
  • Praca

Nasza firma jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od prawie 30 lat nasze produkty trafiają w ręce klientów z ponad 50 krajów, zaspokajając potrzeby najmłodszych i ich rodziców. Firma Canpol Sp. z o. o. jest właścicielem dwóch marek z branży dziecięcej - Canpol babies i LOVI, które tworzymy z pasją i oddaniem. Wiemy, że największą wartością firmy są nasi pracownicy, a dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu odnosimy sukcesy. Stawiamy na ich rozwój, stabilność zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy.

canpolbabies.com/pl_PL www.facebook.com/Canpolbabies/
Numer telefonu: 505120911
Adres e-mail: daria.zuchinska@canpolbabies.com