Specjalista ds. promocji/Grafik

22.03.2023

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu, ul. Szewska 20/4, 31-009 Kraków

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów materiałów reklamowych (teczki, roll-upy itp.)
  • Projektowanie grafik do mediów społecznościowych.
  • Współprowadzenie profili społecznościowych (FB, IG, LinkedIn, Twitter, Tik-tok)
  • Dodawanie wpisów na stronę internetową.

Wymagania

  • Wyczucie estetyki.
  • Oświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych.
  • Umiejętność nagrywania i promocji krótkich filmów reklamowych udostępnianych w mediach społ.
  • Podstawowa znajomość Wordpressa.
  • Umiejętność rozumienia wizji innych osób.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Cierpliwość.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat po 3-miesięcznym okresie próbnym,
  • komfortowo wyposażone stanowisko pracy w biurze w centrum Krakowa,
  • szerokie możliwości rozwoju osobistego.

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio.

Numer telefonu: 723404385
Adres e-mail: szkolenia@fundraising.org.pl