Grafik, pomoc techniczna

22.03.2023

Łukasz Różycki, Chałupnicza 39, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków

  • odpowiednie przygotowanie grafik/zdjęć pod realizację druku ściennego
  • uczestniczenie w realizacjach druku ściennego u naszych klientów
  • obsługa klienta
  • organizacja i udział w wydarzeniach marketingowych
  • obsługa social mediów

Wymagania

  • znajomość programów do obróbki zdjęć
  • rozwinięty zmysł estetyczny i techniczny
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole oraz pozytywną atmosferę
  • wsparcie i wdrożenie w pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizację ciekawych projektów
  • elastyczny czas pacy

Dokumenty aplikacyjne

CV

Walljee - to prężnie rozwijająca się marka, działająca w branży wykończeniowej. Oferujemy druki ścienne w nowoczesnej technologii – murale na ścianach wykonujemy za pomocą robota.

www.walljee.pl/
Numer telefonu: 690 115 866
Adres e-mail: lukasz@walljee.pl