kadra obozów malarsko-rysunkowych

04.01.2023

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp z o o, Asesora 72, 80-119 Gdańsk

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć programowych
  • opieka nad uczestnikami

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
  • ukończonego kursu wychowawcy/instruktora harcerskiego
  • doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • zaangażowania, odpowiedzialności, empatii i cierpliwości
  • umiejętności dzielenia się swoją wiedzą i pasjami

Oferujemy

  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • dojazd i powrót z uczestnikami
  • zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki
  • umowę zlecenie/dzieło/B2B
  • ubezpieczenie NNW
  • wynagrodzenie w przedziale 1100-1300 zł brutto
  • wewnętrzne szkolenie online
  • pracę w renomowanej firmie turystycznej
  • możliwość otrzymania referencji po sezonie
  • świetną ekipę kadry i nowe doświadczenia

Dokumenty aplikacyjne

CV na praca@kompas.pl z dopiskiem MAL_RYS

Doświadczony organizator imprez turystycznych, w tym artystycznych obozów Interkamp od 2003 roku i Strefy Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim od 2014 roku, wielokrotnie nagradzany, lider wśród z 24-letnim stażem w branży turystycznej .

www.kompas.pl/
Numer telefonu: 58 303 18 78
Adres e-mail: praca@kompas.pl