Asystent Architekta Wnętrz

15.09.2022

Logan, Lasówka 42, 30-718 Kraków

Zakres obowiązków

  • Projektowanie biur dopasowanych do procesów konkretnych organizacji
  • Tworzenie projektów w oparciu o value base selling, analizę potrzeb, analizę środowiska pracy
  • Tworzenie i prowadzenie projektów wnętrz we współpracy z Project Managerami i Back Office
  • Koordynowanie wykonywania projektów
  • Wybór materiałów wykończeniowych
  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Bieżąca analiza zmian zachodzących na rynku i dopasowywanie do nich strategii projektów

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe wyższe lub studenci ostatnich lat,
  • Bardzo dobrą znajomość programów Autocad, 3D Studio Max, PCon, Photoshop, MS Office
  • Doświadczenie w realizacji projektów B2B oraz samodzielne prowadzenie projektów
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie oraz dobrą organizację pracy
  • Posiadasz wyobraźnię przestrzenną
  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą
  • Poczucie estetyki
  • Jesteś kreatywna/y, zaangażowana/y, samodzielna/y i dokładna/y
  Mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Pracę w komfortowym i nowoczesnym biurze, zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami
  • SHOWROOM jako miejsce do pracy i narzędzie sprzedaży
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach u naszych partnerów w Polsce i za zagranicą
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja
  • Laptop, telefon do użytku prywatnego
  • Pakiet opieki medycznej
  • Pakiet Multisport
  • Prezenty świąteczne
  • Parking dla pracowników
  • Satysfakcję z pracy, wsparcie w realizowanych projektach

Dokumenty aplikacyjne

  • CV
  • Portfolio

Chcesz zrobić dobry krok w swojej karierze? Nic prostszego! To najlepszy moment by dołączyć do naszego zespołu! Jesteśmy zespołem ludzi pełnych pasji. Sprawiamy, że oczekiwania stają się rzeczywistością. Od ponad 25 lat pomagamy realizować marzenia naszych klientów o przestrzeni inspirującej do rozwoju firmy oraz jej pracowników. Uczestniczymy aktywnie w zmieniającym się świecie trendów Dbamy o nasz Zespół, a nasi ludzie to doceniają, dlatego średni czas pracy w naszej firmie to ponad 10 lat.

logan.com.pl/ www.facebook.com/loganmeble
Numer telefonu: 692 412 155
Adres e-mail: anna.kulpa@logan.com.pl