Multimedia Designer

01.09.2022

Comarch S.A., Al. Jana Pawła II 39a, 31-864 Kraków

Zakres obowiązków

  • Tworzenie kreatywnych projektów interaktywnych w postaci animacji lub filmów
  • Projektowanie materiałów graficznych m.in. na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych, na stronach internetowych czy do druku
  • Przygotowywanie projektów związanych z kampaniami reklamowymi
  • Korekta prezentacji pod względem wizualnym z możliwością dodania elementów animacji
  • Współpraca z osobami z działów marketingu, konsultingu oraz product managmentu w tworzeniu nowych materiałów promocyjnych firmy
  • Edycja zdjęć, filmów oraz dźwięków

Wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysokie poczucie estetyki poparte portfolio
  • Biegła obsługa programów pakietu Adobe, w szczególności Photoshop, Illustrator, After Effects oraz Premiere
  • Mile widziana znajomość Adobe Audition
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi aparatów, kamer i pracy z dźwiękiem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Twórcze myślenie, pomysłowość, wykazywanie inicjatywy
  • Samodzielność w realizacji zadań i organizacji pracy
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Po okresie wdrożenia, możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Praca w młodym, ale doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia i konferencje dla rozwoju pracowników
  • Stabilność zatrudnienia. Comarch nastawiony jest na nieprzerwany rozwój swoich produktów, oparty o szeroki portfel projektów
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin
  • Praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim
  • Kameralne, kilkuosobowe pokoje, brak gorących biurek
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, którzy do pracy docierają samochodem –podziemny i zewnętrzny parking
  • Elastyczne godziny pracy

Dokumenty aplikacyjne

CV, Portfolio

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie, w której pracownicy mają możliwość pracy nad produktem od początku do końca, tj. od analiz i projektowania aż po programowanie, testowanie, a na koniec wdrożenie u klienta. Specjalizujemy się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej oraz Internecie Rzeczy. Od blisko 30 lat tworzymy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek na 6 kontynentach w ponad 100 krajach. Jako globalny producent oprogramowania z polskimi korzeniami posiadamy nie tylko własne działy R&D złożone z wysokiej klasy inżynierów IT, ale także centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach. Z naszych usług skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach m.in.: Allianz, Auchan, BNP Paribas Fortis, BP, Carrefour, Heathrow Airport, Heineken, ING czy LG U+, Orange, Telefónica, T-Mobile, Vodafone. Ponadto wspieramy rozwój naszych pracowników indywidualnym planem szkoleniowym oraz corocznie inwestujemy ok. 20 proc. przychodów w projekty innowacyjne. W 2021 roku nakłady na prace R&D wyniosły ponad 317 mln zł. Tworzymy miejsca pracy nie tylko dla programistów, ale również analityków, konsultantów, handlowców, marketingowców czy pracowników działów administracyjnych. Obecnie zatrudniamy blisko 7 000 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach, od Japonii i Australii, przez Europę aż po Brazylię. Od kilkunastu lat prowadzimy także jeden z największych programów stażowych IT w Europie oraz staże UX/UI czy biznesowe.

kariera.comarch.pl/
Numer telefonu: 12 646 1000
Adres e-mail: praca@comarch.pl