Instruktor ds. plastyki

26.08.2022

Klub Kultury , ul. Wrocławska 91, 30-017 Kraków

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć o profilu plastyczno-kreatywnym dla dzieci i osób dorosłych
  • projektowanie plakatów, ulotek itp.
  • prowadzenie ewidencji uczestników zajęć
  • współprowadzenie strony internetowej oraz profili społecznościowych
  • współpraca przy organizacji imprez i wydarzeń kulturalnych instytucji
  • prace biurowe i administracyjne
  • wykonywanie dokumentacji fotograficznej działań Klubu Kultury "Paleta"
  • obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

Wymagania formalne
  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe odpowiadające zakresowi zadań wykonywanych na stanowisku lub w trakcie studiów kierunkowych
Wymagania dodatkowe
  • umiejętność prowadzenia warsztatów plastyczno-kreatywnych dla dzieci i osób dorosłych z zakresu sztuk plastycznych (techniki mieszane, zabawy plastyczne i kreatywne, malarstwo)
  • umiejętność nawiązywania kontaktu z uczestnikami i inspirowania ich to działań artystycznych
  • umiejętność przygotowywania graficznych form przekazu typu plakat
  • umiejętność redagowania tekstów informacyjnych i promocyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji pracy i przestrzeni w pracowni
  • punktualność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów dla dzieci z dyscyplin poza plastycznych
  • mile widziane podstawowe umiejętności z zakresu ceramiki warsztatowej

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zależne od stażu pracy);
  • zatrudnienie na umowę o pracę (1/2 etatu)
  • współpracę z przyjaznym zespołem

Dokumenty aplikacyjne

Wymagane dokumenty:
  • życiorys (CV)
  • list motywacyjny (zawierający informację odnośnie doświadczenia w zakresie w/w działań)
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie
  • kserokopie świadectw pracy
Uwaga: Wymagane dokumenty aplikacyjne, tj. list motywacyjny i CV powinny być opatrzone klauzulą: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji”

Klub Kultury „Paleta” jest placówką kulturalno-oświatową, mieszczącą się w zabytkowej rogatce miejskiej przy ul. Wrocławskiej 91. Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe do skorzystania z naszej oferty zajęć stałych oraz do udziału w imprezach organizowanych przez Klub. Co posiadamy: profesjonalne pracownie plastyczne, pracownię ceramiczną, muzyczną i ekspozycyjną. Co oferujemy: zajęcia stałe takie jak warsztaty rysunku, malarstwa, ceramiki oraz rzeźby, naukę gry na pianinie, naukę gry na gitarze, zajęcia dla najmłodszych (umuzykalniające, plastyczne) oraz organizację indywidualnych lub zbiorowych wystaw malarstwa, rysunku, fotografii, wyjazdowe plenery malarskie, zajęcia w okresie ferii zimowych oraz wakacji dla dzieci i młodzieży.

Numer telefonu: 126237805
Adres e-mail: rekrutacjapaleta@dworek.eu