Trener rysunku

25.08.2022

Fundacja Aktywności i Edukacji Społecznej, ul. Morawskiego 5, 30-102 Kraków

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie zajęć z rysunku
  • Prowadzenie zajęć z seniorami
  • Współpraca przy programie edukacyjnym
  • Tworzenie materiałów do zajęć
  • Wsparcie w rozwoju CAS

Wymagania

Nasze wymagania
  • Ukończone studia / Status studenta: ASP, Architektura, Grafika
  • Wysokie umiejętności rysunkowe / malarskie / graficzne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność przekazywania wiedzy

Oferujemy

To oferujemy
  • Rodzaj umowy: zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość dostosowania do zajęć na uczelni)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od umiejętności oraz dyspozycyjności)
  • Praca w centrum Krakowa
  • Możliwość realizowania autorskich programów nauczania
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów edukacyjnych

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio

Numer telefonu: 797 377 808
Adres e-mail: biuro@faes.org.pl