SPECJALISTA DS. PUBLIC RELATIONS

27.07.2022

stowarzyszenie manko, KRAKÓW, OS.UROCZE 12, 31-953 KRAKÓW

Zakres obowiązków

Obowiązki: ·        Budowanie tożsamości i wizerunku firmy ·        Planowanie i wdrażania strategii marketingowej oraz PR marki ·        Działania PR w mediach i w social mediach ·        Tworzenie materiałów prasowych oraz reklamowych ·        Kreatywne wspieranie zespołów sprzedażowych w zakresie działań promocyjnych oraz polityki wizerunkowej

Wymagania

Wymagania: ·        Zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność, entuzjazm do podejmowania wyzwań ·        Odpowiedzialność, obowiązkowość oraz świetna umiejętność planowania własnej pracy ·        Łatwość w pisaniu tekstów (tzw. lekkie pióro) ·        Umiejętność analitycznego myślenia ·        Pasja w realizacji projektów marketingowych ·        Samodzielność w pracy

Oferujemy

Stowarzyszenie oferuje: ·        Możliwość kreowania swojego stanowiska oraz organizacji pracy ·        Dużą samodzielność w zakresie powierzonych zadań ·        Możliwość wdrażania nowych pomysłów w działania marketingowe ·        Pracę w przyjaznej atmosferze Uczestnictwo w rozwoju

Dokumenty aplikacyjne

CV

Polityka prosenioralna

Numer telefonu: 530065619
Adres e-mail: kadry@manko.pl