SketchUp Modeler

Loesch + partnerzy sp. z o.o., BOLESŁAWA ORLIŃSKIEGO 3/171, 31-878 Kraków

Termin składania aplikacji: 30.06.2022 Termin ogłoszenia wyników: 01.07.2022

Zakres obowiązków

loesch+partnerzy sp. z o.o. wraz z rozwojem pracowni projektowej zatrudni kreatywną i sumienną osobę na stanowisko SketchUp Modeler.Jeżeli świetnie poruszasz się w SketchUpie, potrafisz wykonać skomplikowane modele, masz wielką dozę kreatywności i rozumiesz zasady budowy poszczególnych elementów budynku i wnętrz - dołącz do naszego zespołu! Zapewniamy pracę przy topowych projektach i realizacjach!

- wykształcenie architektoniczne (dopuszczamy do rekrutacji również studentów i absolwentów wydziałów architektury - od tytułu inżyniera)- minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie modelowania na potrzeby architektoniczne lub wnętrzarskie - poparte przedstawionymi do wglądu modelami;- zaangażowanie i sumienność w wykonywanych obowiązkach,- rzetelność, terminowość,- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,- bardzo dobra znajomość SketchUp, co najmniej dobra znajomość AutoCad,- zrozumienie zasad budowy i działania opracowywanych modeli,- zdolność do modelowania geometrii na podstawie rysunków 2D CAD lub na podstawie szkiców i fotografii,- wysoka estetyka proponowanych rozwiązań, świadomość detalu i jego wpływu na ostateczną formę budynku lub wnętrza,- swobodne poruszanie się w zakresie materiałoznawstwa, współczesnych technologii budowlanych.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez realizację interesujących projektów,- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektywności pracy,- pracę w energicznym zespole i rodzinną atmosferę w pracowni,- osoby kreatywne zachęcamy do czynnego udziału i wpływu na formę projektowanych obiektów,- doskonale wyposażone stanowisko w wydzielonej części naszej pracowni, - umowę o pracę na stabilnych zasadach.

Dokumenty aplikacyjne

CV+portfolio prosimy przesłać na adres: biuro@loesch.pl, wraz z zawartą adnotacją o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

Pracownia architektoniczna, której siedziba znajduje się w Krakowie. Jesteśmy firmą, która zajmuje się projektami publicznymi, instytucjonalnymi, indywidualnymi. Prowadzimy projekty wysokokwalifikowanych hoteli oraz wnętrzami.

www.loesch.pl
Numer telefonu: 730872733