Grafik, malarka, artysta

18.06.2022

Edyta , Kołodziejska 24b, 30-607 Krakow

Zakres obowiązków

Witam Poszukuję artysty malarki grafika, która to osoba z przedstawionych przeze mnie zakupionych  elementów i według układów mojej koncepcji namaluje z tego spójny obraz, który bede mogła przenieść na duży format i wydrukować.wstepnie około 10,20  sztuk. Sprawa jest pilna. Lub też grafik który  zna temat tworzenia grafik (z moich elementów ) na dużych formatach, do druku.

Wymagania

Zorganizowanie narzędzi potrzebnych do wykonania dzieła, w przypadku nie posiadania ich można pomyśleć o wypożyczeniu sprzętu za co pokryję koszty. Niewątpliwie  należy posiadać umiejętność  do kopiowania obrazów  elementow lub też bardzo podobnego ich rysowania. Ze względu  na konieczność druku najlepiej wykonać to na komputerze. Wazne ! Potrzebuję do współpracy  kogoś kto dysponuje wolnym czasem, grafiki potrzebuję zrobić pilnie.

Oferujemy

Oferuję elastyczność pracy, możliwość pracy zdalnej.

Dokumenty aplikacyjne

Opcjonalnie portfolio lub po prostu namalowanie dla mnie choć części wzoru, obrazu.

Firma powstaje. Strona internetowa w trakcie budowy.

Numer telefonu: ,,,,,,,,,
Adres e-mail: logowanie11111@hotmail.com