Wychowawca kolonijny

10.06.2022

Włóczykij Sebastian Cienkosz, Zakopiańska 58, 31-418 Kraków

Zakres obowiązków

- opieka wychowawcza nad grupą do 15 uczestników, - nadzór nad bezpieczeństwem uczestników, - realizacja programu kolonii, - transport dzieci na miejsce kolonii i powrót do miejsca wyjazdu,

Wymagania

- pełnoletniość, - minimum wykształcenie średnie, - zaświadczenie o ukończeniu kursy wychowawcy lub inne, zgodne z wymogami MEN, - zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego, - bardzo dobry stan zdrowia, - umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- wyżywienie, - zakwaterowanie, - zwrot kosztów dojazdu do miejsca odbioru dzieci, - wynagrodzenie 1500 zł netto za jeden turnus 10-dniowy, 1200 zł netto za jeden turnus 8-dniowy

Dokumenty aplikacyjne

 zaświadczenie o ukończeniu kursy wychowawcy lub inne, zgodne z wymogami MEN, - zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego

Włóczykij wyróżnia się na tle innych firm swoim osadzeniem w branży szkoleniowej. Projekt Włóczykij jest naturalnym krokiem w rozwoju firmy na drodze do świadczenia kompleksowych usług edukacyjnych. Poza podstawowym zakresem działalności, jakim są kolonie, obozy letnie i zimowiska, proponujemy także usługi wyjazdów międzynarodowych jak zielone szkoły dla młodzieży oraz wizyty studyjne dla przedstawicieli jednostek administracji publicznej.

www.wloczykij.edu.pl/
Numer telefonu: 534777476
Adres e-mail: p.bakalarz@wloczykij.edu.pl