Grafik/Projektant Stoisk Targowych

09.06.2022

Extend Vision Sp. z o.o., Kamienna 43, 31-403 Kraków

Zakres obowiązków

Zakres prac:
  • Projektowanie stoisk targowych , plansz graficznych do systemów wystawienniczych
  • Przygotowanie projektów graficznych związanych z e-malingami firmowymi,social mediami, katalogami, ulotkami etc.
  • Współpraca z działem handlowym i produkcyjnym

Wymagania

Oczekujemy:
  • Znajomości programów Adobe Photoshop, Illustrator, InDesigne, Corel, inne.
  • Doświadczenia w przygotowaniu projektów do druku szczególnie wielkoformatowego
  • Podstawowej wiedzy z zakresu projektowania stoisk bądź chęci podniesienia kwalifikacji w tym zakresie
  • Podstawowa wiedza z zakresu obróbki Video będzie dodatkowym atutem
  • Ciekawego portfolio
  • Kreatywności i chęci rozwoju

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pełny etat lub elastyczną formę zatrudnienia: 1/2 etatu lub 3/4 etatu lub cały etat, B2B
  • Pełną wyzwań, stabilną pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do osiąganych efektów
  • Pracę w centrum Krakowa w miłej atmosferze

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio z klauzulą poufności prosimy kierować na adres email: kariera@extendvision.pl

Firma Extend Vision - profesjonalny dostawca rozwiązań wystawienniczych na rynku Polskim i zagranicznym! Robimy wszystko, aby dostarczać najlepsze usługi w zakresie wystawiennictwa i zabudowy targowej. Dlatego w naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów - od modularnych i szybkorozkładalnych systemów wystawienniczych, poprzez autorską zabudowę stoisk targowych, po nowoczesne rozwiązania multimedialne z produkcją treści, technologii i aplikacji interaktywnych. Doświadczenie oraz nowoczesna baza technologiczna pozwalają nam realizować ekonomiczne, jak i niekonwencjonalne rozwiązania wystawiennicze. A dzięki sieci kooperantów w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Europie Zachodniej, USA, Azji i Bliskim Wschodzie szybko reagujemy w skali krajowej, jak i międzynarodowej. Extend Vision kompetentnie i kompleksowo od ponad 27 lat!

wystawa.pl/
Numer telefonu: 48 12 4155111
Adres e-mail: biuro@extendvision.pl