Projektant/ka graficzny/a

03.06.2022

FUNDACJA ZRÓBMY.TO, KRASIŃSKIEGO 5A/18, 43-300 BIELSKO-BIAŁA

Zakres obowiązków

Składanie magazynu RedakcjaBB w stylistyce Bravo (lata 90' i 00')
  • Magazyn jest zachowany w kwadracie
  • Nakład: 2 000 sztuk
  • Ilość stron: 110-120

Wymagania

  • 3. rok studiów licencjackich lub studia magisterskie
  • znajomość programów Adobe InDesign, Adobe Illustrator
  • doświadczenie związane ze składem magazynu/czasopisma, przygotowaniem plików do druku
  • kreatywne myślenie i chęć podjęcia się pracy nad nieszablonowym projektem :)

Oferujemy

  • elastyczny grafik
  • praca zdalna
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie tworzenia kreatywnych treści
  • opieka mentorska na każdym etapie tworzenia
  • satysfakcję z wydruku swojej twórczości w 2000 egzemplarzy

Dokumenty aplikacyjne

  • portfolio
  • CV

RedakcjaBB to społeczność twórczych, aktywnych młodych ludzi, którzy wspólnie tworzą wydawany co pół roku magazyn oraz teksty, zdjęcia, filmy i grafiki na stronę redakcjaBB.pl. W ramach inicjatywy organizowane są setki godzin warsztatów, konsultacji i mentoringu indywidualnego, a całość jest darmowa dla uczestników projektu.

redakcjabb.pl/magazyn redakcjabb
Numer telefonu: 512 656 508
Adres e-mail: REDAKCJA@REDAKCJABB.PL