Fotograf w marce House

01.06.2022

LPP S.A., ul. Bagrowa 7, 30-733 Kraków

Zakres obowiązków

  TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:
  • Wykonywanie fotografii odzieży i akcesoriów w formie packshotów, flatlay oraz na modelkach i modelach
  • Zapewnienie wysokiej jakości zdjęć produktów (odpowiednie kadrowanie, perspektywa, światło, ostrość)
  • Bieżąca postprodukcja materiału zdjęciowego e-commerce
  • Współpraca z producentem, zespołem stylistów i beauty
  • Ewidencjonowanie fotografii w systemie zgodnie z wyznaczonym standardem
  • Proaktywne podejście do produkcji oraz śledzenie trendów w fotografii e-commerce i modowej
  • Proponowanie nowych rozwiązań sprzętowych

Wymagania

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:
  • Posiada doświadczenie w realizacji zdjęć studyjnych (mile widziane doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi)
  • Dobrze zna zasady oświetlenia oraz posiada doświadczenie w pracy ze studyjnym sprzętem fotograficznym oraz oświetleniowym
  • Cechuje się samodzielnością i bardzo dobrą organizacją pracy własnej (duże tempo pracy)
  • Posiada wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i lubi pracować zespołowo
  • Interesuje się fotografią mody
  • Jest kreatywna, proaktywna i śmiało prezentuje swoje pomysły
  • Zna oprogramowanie Capture One, Adobe Photoshop

Oferujemy

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w największej w Polsce firmie odzieżowej
  • Umowę o pracę
  • Pracę w Krakowie, w nowoczesnym biurze oddanym do użytku w 2020 roku
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • Pracę w różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to co robią (sprawdź IG: discoverlpp)
  • Restaurację brunch & lunch w siedzibie głównej firmy
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio wraz ze swoimi zdjęciami w formie PDF lub linku.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin czy Tel Awiw. Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej! Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Numer telefonu: 504 230 205
Adres e-mail: sandra.bujno@lppsa.com