Architekt Wnętrz

20.05.2022

Sigma Sp. z o.o., ul. Niemodlińska 87, 45-864 Opole

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kompleksowych projektów aranżacji wnętrz komercyjnych;
  • Opracowywanie kosztorysów, tworzenie ofert;
  • Stała współpraca z zespołem handlowym;
  • Uczestniczenie w wybranych spotkaniach z klientami.

Wymagania

  • Biegła znajomość obsługi programów środowiska CAD;
  • Doświadczenie w wykonywaniu wysokiej jakości wizualizacji wnętrz;
  • Mile widziana będzie znajomość produktów funkcjonujących w branży wnętrz komercyjnych;
  • Doskonała organizacja pracy własnej, jak i umiejętność pracy w ambitnym i wymagającym zespole;
  • Systematyczność, skrupulatność i konsekwencja.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Udział w ciekawych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w firmie o uznanej marce;
  • Uczestnictwo w wielu szkoleniach branżowych;
  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole specjalistów i ekspertów rynkowych.

Dokumenty aplikacyjne

CV

Firma SIGMA Sp. z o.o., obecna na rynku od 32 lat, zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji, dostarczając klientom najnowocześniejsze rozwiązania i technologie z zakresu mebli biurowych i materiałów budowlanych. Posiadamy własne biuro projektowe, wykonujemy prace wykończeniowe oraz zapewniamy wyposażenie do biur i obiektów użyteczności publicznej. Firma jest akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane S.A.

sigma.pl www.facebook.com/SigmaMebleBiurowe
Numer telefonu: 608659344
Adres e-mail: kariera@sigma.pl