Malarstwo Artystyczne/Graffiti

19.05.2022

SPI GLOBAL PLAY Sp.z o.o., Kościuszki 63, 41-503 Chorzów

Zakres obowiązków

Artystyczne malowanie ścian i elementów 3D Nasza firma zajmuje się sprzedażą i kompleksowym wyposażeniem parków rozrywki, bawilandii na całym świecie.Spora część tych realizacji zawiera w sobie artystyczne malowanie ścian i elementów 3D (w załączniku przykłady). Malujemy tylko natryskowo (pistolety, aerografy) a realizacje są na całym świecie- choć zdecydowana większość w Europie.Szukamy ludzi gotowych na wyjazdy za granicę. Długość wyjazdu zależy od projektu- od tygodnia do miesiąca. Malowanie od poniedziałku do soboty, niedziele wolne.Dostajemy dokładne projekty albo wstępny szkic z informacją ze klient zamówił np. dżungle. Trzeba się nastawić na to, że to nie będą życiowe realizacje na wystawy- po prostu utrzymujemy dobry poziom w odpowiednim czasie. Malujemy na zamówienie i jeśli klient chce coś zmienić, to się nie obrażamy- tylko zmieniamy . Organizujemy i pokrywamy koszty lotu/przejazdu, zakwaterowania ewentualnych wiz i zezwoleń. Na miejscu zapewniamy niezbędny sprzęt- kompresory, lampy, przedłużacze, drabiny, zwyżki itd.To czego nie pokrywamy- to kosztów wyżywienia. Artysta musi mieć także swój aerograf, pistolet, maskę i buty bhp. Pierwsze wyjazdy w ekipach z doświadczonymi malarzami.

Wymagania

Wymagania:– umiejętność malowania natryskowego (realistyczne, animacje i wektorowe)– komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

– umowa zlecenie, wynagrodzenie od 50 zł brutto/godzinę  (45 zł netto/godzinę) Stawka dla początkujących.-organizacja przejazdów, nclegów, wiz i stałych zleceń

Dokumenty aplikacyjne

CV

SPIGLOBALPLAY firma

Kościuszki 63
Numer telefonu: 517110010
Adres e-mail: natalia@spiglobalplay.com