Grafik kreatywny

26.04.2022

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o., Jugowicka 10c, 30-443 Kraków

Zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych z kompleksową kreacją wizerunku i designu marki;
  • Przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP, FLEKSO);
  • Projektowanie opakowań, tworzenie renderów oraz samodzielne przygotowanie projektu do druku, przy użyciu profesjonalnych programów;
  • Przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań on-line (m.in. mailingi, newslettery, bannery);
  • Śledzenie i analiza istniejących światowych i krajowych trendów konsumenckich;
  • Współpraca z producentami opakowań oraz drukarniami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe plastyczne (ASP) i projektowe, związane z grafiką użytkową;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży graficznej (wymagane portfolio);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign);
  • Znajomość programu SketchUp na poziomie pozwalającym na modelowanie i tworzenie wizualizacji produktów kosmetycznych;
  • Doświadczenie w projektowaniu opakowań;
  • Doświadczenie w DTP;
  • Kreatywność, zaangażowanie w realizację powierzonych celów oraz otwartość na nowe rozwiązania;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Współpracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w branży o dużym potencjale rozwojowym;
  • Interesującą i pełną wyzwań współpracę w gronie profesjonalistów;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej;
  • Zniżki na kosmetyki Farmona oraz zabiegi SPA;
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bezpłatny parking.

Dokumenty aplikacyjne

  • CV,
  • Portfolio

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych przez nas działań są liczne nagrody, takie jak: Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki oraz prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu.

farmona.pl/
Numer telefonu: 885210743
Adres e-mail: maria.puchala@farmona.pl