Instruktor ds. plastyki

25.04.2022

Klub Kultury Mydlniki - filia Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki", Balicka 289, 30-198 Kraków

Zakres obowiązków

- prowadzenie zajęć plastyczno-kreatywnych dla dzieci  - prowadzenie zajęć plastyczno-kreatywnych dla dorosłych - prowadzenie zajęć ceramiki dla dzieci i dorosłych  - wsparcie zespołu podczas realizacji warsztatów cyklicznych (przy umowie o pracę) - wsparcie biura w projektowaniu grafik do mediów społecznościowych i nie tylko

Wymagania

- doświadczenie w pracy z dziećmi (od 6 do 17 lat) - kreatywne podejście do przeprowadzanych zajęć - mile widziana umiejętność prowadzenia zajęć ceramicznych (od 6 do 17 lat + dorośli) - umiejętność prowadzenia kreatywnych zajęć z różnych technik plastycznych takich jak np. tkanie, filcowanie, elementy grafiki, ceramiki, techniki malarskie, kolaże i wiele innych  - konstruktywne nastawienie do pracy i obowiązków - mile widziane wykształcenie wyższe - komunikatywność - staranność i sumienność - wysoka kultura osobista - samodzielność w wykonywanych działaniach

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w państwowej jednostce - pracę w młodym, profesjonalnym zespole - umowa o pracę (na życzenie osoby zatrudnianej, możliwa jest inna forma zatrudnienia np. umowa zlecenie) - komfortowe warunki pracy (pracownia plastyczna lub pracownia ceramiczna na wyłączność pracy) - dogodne godziny pracy - możliwość podniesienia kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia  - ciekawą i samodzielną pracę - komputer służbowy

Dokumenty aplikacyjne

- CV - krótki list motywacyjny (kilka zdań o sobie) zawierający informację odnośnie doświadczenia w zakresie wyżej wymienionych działań

Klub Kultury Mydlniki jest filią Centrum Kultury "Dworek BIałoprądnicki". To ośrodek kultury mieszczący się w Bronowicach - zachodniej części miasta. KK Mydlniki jest to przestrzeń, w której dzieje się na prawdę wiele. Spacer korytarzami budynku pozwala jednego popołudnia usłyszeć śpiew zespołu wokalnego, strojącą się gitarę, stuknięcia w klawisze pianina czy palce przesuwające się po strunach ukulele. Jest to miejsce, w którym oprócz zajęć muzycznych, tanecznych, ruchowych, językowych jest wiele kursów i warsztatów poświęconych szeroko pojętym sztukom plastycznym i ceramicznym. Obecnie prowadzimy zajęcia plastyczno-kreatywne takie jak "Pracownia na poddaszu"(nauka wielu technik takich jak: tkanie, filcowanie, elementy grafiki, ceramiki, techniki malarskie, kolaże i wiele innych), "Szalona pracownia", "Kurs rysunku i malarstwa" czy Ceramika dla dzieci i dorosłych (nauka formowania, zdobienia i szkliwienia wyrobów ceramicznych). Poszukujemy osoby umiejącej prowadzić zajęcia dla dzieci, która mogłaby zająć się prowadzeniem zajęć kreatywno-plastycznych w zakresie ceramiki jak i różnych technik plastycznych.

mydlniki.dworek.eu/ www.facebook.com/klub.kultury.mydlniki/?ref=pages_you_manage
Numer telefonu: 533356008
Adres e-mail: mydlniki@dworek.eu