Fotograf Campów Letnich

22.04.2022

Camport Anna Madajska, Gdańska, 141/86, 90-536 Łódź

Zakres obowiązków

  • Fotografia dokumentacyjna dzieci i młodzieży w trakcie trwania obozów Letnich
  • Podstawowa Obróbka Zdjęć
  • Przesyłanie plików na panel dla Rodziców

Wymagania

  • Umiejetności fotografowania dzieci i młodzieży w ruchu
  • Wrażliwośc na ujęcia pod hasłem "relacje lmiedzyludzkie"
  • Zaangazowanie i chęć pracy w duzej grupie osób
  • Szybka reakcja na to co dzieje sie dookoła :) Z dziecmi dzieje się bardzo dużo! :)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie i wyżywienie w środkach wakacyjcnych na morzem
  • Pakiet Szkolenia wyjazdowy 3-6 Czerca z Naszą Kadrą Camport
  • Pakiet Ciuchów i gadzetów firmowych
  • Możliwośc korzystania ze sprzętu firmowego
  • Zdobycie cennego doświadczenia i poznania niesamowitych ludzi z Całej Polski
  • Wynagrodzenie od 1100,00 na rękę (praca na naszym sprzecie ) / za 11 dni
  • Wynagrodzenie od 1300,00 na rekę (praca na własnym sprzęcie) / za 11 dni

Dokumenty aplikacyjne

  • CV
  • 3 zdjęcia przedstawiające dzieci / młdozież / osoby dorosłe  w ruchu :)
  • wysłane na rekruuracja@camport.pl

Firma Turystyczna dla Dzieci i Młodzieży

ul. Gdańska 141/86 www.facebook.com/CamportTwojaPrzystan/
Numer telefonu: 792777771
Adres e-mail: rekrutacja@camport.pl