Wychowawca CAMPÓW LETNICH

22.04.2022

Camport Anna Madajska, Gdańska, 141/86, 90-536 Łódź

Zakres obowiązków

Opieka Wychowcza nad grupą dzieci uczestniczących w Campach Letnich - tematycznych Prowadzenie zajęć / warsztatów

Wymagania

CAMPORT - WYCHOWCA CAMPÓW LETNICH
  • Rekrutacja składa się z trzech etapów:
  • I Etap : rozmowa kwalifikacyjna online – termin ustalamy indywidualnie
  • II Etap: zaproszenie na Spotkanie rekrutacyjne
  • III Etap: zaproszenie na 3 dniowe Szkolenie Camport Planowane na koniec maja – początek czerwca odbywające się w jednym z naszych ośrodków

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w systemie rosnącym:
  1. pierwszy wyjazd (turnus) z nami : 1250,00 zł netto (na rękę)
  2. kolejny: 1350,00 zł netto,
  3. następny: 1450,00 zł netto
  • W kolejnym sezonie współpracy stawki progresywne.
  • Zapewniamy najlepsze warunki pracy dla wychowawców na rynku!
  • Najwyższy pakiet Ubezpieczenia NNW 25.000,00 zł Pakiet wyjazdowy, najwyższej jakości odzież i akcesoria firmowe. Dostaniecie: zestaw koszulek, bluzę, czapkę, kurtkę oraz gadżety i akcesoria Camportowe zakwaterowanie w ośrodkach o wysokich standardach. Komfortowe pokoje z łazienkami. Lokalizacja nad jeziorem i nad morzem.
  • Praca z najlepszą kadrą – wybitni pedagodzy, animatorzy, trenerzy, szkoleniowcy, artyści, wychowawcy Korzystanie z licencjonowanego sprzętu najlepszej jakości w tym: nagłaśniającego, muzycznego (miksery, wzmacniacze, głośniki, lasery, projektory, dymarki dyskotekowe) ekrany, projektory full HD najwyższej jakości + aparaty, kamery, kamery 360, gogle VR, PlayStation i wiele innych sprzętów, których obsługi nauczysz się tylko u nas.
  • Prowadzenie atrakcyjnych zajęć z wykorzystaniem naszego sprzętu m.in.: paintball laserowy, bubble football, wykrywacze metali, noktowizory i wiele więcej.
  • Wsparcie Animatorów Camport przy prowadzeniu zajęć Wszystkie zajęcia przygotowane i opracowane wg. standaryzacji firmy Camport, pełne zaopatrzenie w sprzęt i materiały potrzebne do prowadzenia zajęć Nad całością zaopatrzenia czuwa logistyk, wraz z zespołem technicznym Przebieg zajęć koordynuje kierownik oraz zastępca kierownika

  • Po wspólnym sezonie zapewniamy:
możliwość stałej współpracy sezonowej (wiosna / lato / zima) w gronie najlepszych wychowawców, instruktorów, pedagogów, trenerów, pilotów wycieczek, animatorów coroczne bezpłatne pakiety szkoleń podnoszące Twoje kompetencje, kwalifikacje i wiedzę wyróżnienia dla najlepszych - premie uznaniowe + nagrody rzeczowe wyjazdy integracyjne do najlepszych ośrodków w Polsce

Dokumenty aplikacyjne

  • CV
  • Kreatywne przedstawienie siebie
  • Kurs Wychowawcy kolonijnego (może być w trakcie realizacji)

Firma Turystyczna dla Dzieci i młodzieży CAMPY ARTYSTYCZNE CAMPY TEMATYCZNE www.camport.pl

ul. Gdańska 141/86 www.facebook.com/CamportTwojaPrzystan/
Numer telefonu: 792777771
Adres e-mail: rekrutacja@camport.pl