Nauczyciel rysunku i malarstwa

TOTU Szkoła Rysunku i Malarstwa s.c., Wielopole 26/3, 31-036 Kraków

Termin składania aplikacji: 30.04.2022 Termin ogłoszenia wyników: 15.05.2022

Zakres obowiązków

• Prowadzenie zajęć i warsztatów rysunkowych, malarskich, graficznych w Szkole Rysunku TOTU
  • Kontrolowanie procesu przygotowania części kursantów do egzaminów na ASP
  • Udział w wydarzeniach organizowanych przez Szkołę takich jak: plenery, wyjścia na wystawy, wycieczki

• wysokie umiejętności rysunkowe i malarkie
  • charyzmatyczna osobowość
  • duży zapał i entuzjazm podczas pracy z grupą kursantów

• stałe zatrudnienie
  • konkurencyjne stawki godzinowe
  • comiesięczne wynagrodzenie proporcjonalne do ilości przeprowadzonych zajęć
  • drugie comiesięczne wynagrodzenie za prace dodatkowe w trybie stacjonarnym lub zdalnym

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio prac.

TOTU Szkoła Rysunku - powstała w 2012 roku i do dziś funkcjonuje w Krakowie i w Warszawie stawiając na nieustanny rozwój. Nasze kursy to kompleksowe przygotowanie do egzaminów na uczelnie artystyczne i architektoniczne. Co roku nasi kursanci dostają się na ASP i Architekturę w Polsce i za granicą. Pracujemy również z osobami, dla których twórczość to pasja i hobby. W związku z dużym zainteresowaniem naszą szkołą chętnie zatrudnimy kolejnych nauczycieli rysunku, malarstwa i grafiki do pracy razem z nami. Zapraszamy do kontaktu :)

totu.net.pl www.instagram.com/totukrakow/
Numer telefonu: 668862482