Ilustrator / grafik komputerowy

14.03.2022

BIK Investments & Consulting Sp. z o.o., ul. Piękna 11, 32-082 Zelków

Zakres obowiązków

Znasz Adobe Illustrator, a chcesz poznać unikalne techniki, które stworzyliśmy w naszym studiu? Do tego nie boisz się powtarzalnych zadań to praca dla Ciebie! Pomórz nam wypełnić naszą bibliotekę obrazów. Potrzebujemy ilustracji reprezentujących ludzi, budynki, samochody i nie tylko. W zamian oferujemy porady i trening pozwalający na tworzenie ilustracji zgodnych z naszymi standardami – prostym ale naturalnym wyglądem, proporcjami i perspektywą. Idealny kandydat będzie miał talent artystyczny i chęć rozwoju swoich umiejętności w Adobe Illustrator. Będzie otwarty na pracę zgodnie z zaleceniami. Bonus za doświadczenie w Adobe After Effects. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny.

Wymagania

  • Talent artystyczny i chęć rozwoju swoich umiejętności w Adobe Illustrator.
  • Bonus za doświadczenie w Adobe After Effects.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Umowa o dzieło / B2B na około 14-21h w tygodniu.

Dokumenty aplikacyjne

Link do portfolio

Firma założona w 2020 roku, świadcząca usługi z zakresu ilustrowania oraz statystycznej analizy danych.

Numer telefonu: 609221975
Adres e-mail: office@bikinvestments.pl