UX Designer

10.03.2022

UX Designer

COMARCH SA, Aleja Jana Pawła II 39 A, 31-864 Kraków

Zakres obowiązków

  • Projektowanie usług i interfejsów użytkownika w produktach Comarch, realizowanych na platformach webowych i mobilnych
  • Praca w projektach dla klientów krajowych i zagranicznych
  • Bieżąca współpraca z analitykami, grafikami, programistami w ramach projektów rozwojowych i wdrożeniowych
  • Udział w projektach badawczych
  • Współpraca w zakresie definiowania wymagań biznesowych dla systemów informatycznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcje UX aplikacji
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami końcowymi, ale nie oczekujemy że będziesz badaczem
  • Doświadczenie w przygotowywaniu interaktywnych i statycznych makiet
  • Projektujemy zgodnie z UCD więc empatia dla użytkowników i ich potrzeby sądla nas ważne!
  • Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej — także w zespołach interdyscyplinarnych

Oferujemy

  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Praca hybrydowa po okresie wdrożenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio

Comarch to jedna z szybciej rozwijających się firm na arenie międzynarodowej, która zajmuje się między innymi wdrażaniem innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla różnorodnych przedsiębiorstw. Firma powstała w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowany na warszawskiej GPW. Nieustanny rozwój i poszerzanie zasięgów sprawia, że Comarch wciąż otwarty jest na nowych pracowników. Czekają na nich obszary działalności związane z usługami, telekomunikacją, finansami, systemami ERP, IoT, e-zdrowiem, administracją publiczną czy przemysłem.

www.comarch.pl/
Numer telefonu: +48 12 646 1000
Adres e-mail: praca@comarch.pl