KONSTRUKTOR ODZIEŻY TECHNICZNEJ w starupie medycznym

08.03.2022

Icarion Sp. z o. o. Sp. k., Al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków

Zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmować?
  • Twoim głównym zadaniem będzie opracowanie prototypu odzieży wspomagającej, w tym: dobranie odpowiednich materiałów, wymyślenie sposobów łączenia, przygotowanie krojów i dokładne wymierzenie trzech uniwersalnych rozmiarów (S, M, L).
  • W późniejszym czasie będziesz także przygotowywać projekty/ dokumentację technologiczną do szwalni/na produkcję.
  • Ponadto liczymy na Twoje wsparcie w dalszym rozwoju linii produktów.

Wymagania

Jakie są nasze wymagania? Praca jest specyficzna, dlatego oczekujemy, że:
  • Znasz podstawy szycia i technologii odzieżowej;
  • Masz dobrą znajomość materiałoznawstwa odzieżowego/technicznego;
  • Masz umiejętności w zakresie modelowania 3D lub konstrukcji odzieżowej;
  • Interesuje Cię branża FashionTech i chcesz się w niej rozwijać;
  • Masz dobry zmysł techniczny i łatwo rozwiązujesz problemy;
  • Nie boisz się nowych pomysłów, a rozwiązania szukasz do skutku;
  • Masz swoje zdanie i umiesz je przedstawić, jesteś aktywny/a w dyskusji;
  • Jesteś kreatywny/a – to dla nas naprawdę bardzo ważny punkt :)
  Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie na zbliżonym lub częściowo zbliżonym stanowisku.
  • Absolwent/ka lub student/ka kierunków technicznych.
  • Jeśli udzielałeś/aś się w kołach naukowych, to chętnie o tym posłuchamy.

Oferujemy

Co Ci oferujemy?
  • Pensja w okolicach 5 500 – 6 500 zł na start.
  • Forma zatrudnienia dostosowana do Twoich oczekiwań: umowa o pracę, kontrakt itd.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Politechniki Krakowskiej na Czyżynach.
  • Budowanie firmy od zera – pomyśl, że kiedyś stanie się duża i znana, a wtedy Ty będziesz dumnym członkiem założycielem!
Nie jesteśmy korporacją, a biznesem, który powstaje od podstaw. Dlatego Twoje zaangażowanie w rozwijanie firmy jest tak istotne – bo tworzysz ją także dla siebie.

Dokumenty aplikacyjne

CV, list motywacyjny, mile widziane portfolio potwierdzające dotychczasowe dokonania zawodowe.

Cześć, jesteśmy Icarion, startup, w którym zajmujemy się projektowaniem egzoszkieletów wspomagających dla pacjentów z zanikiem mięśni. To praca trochę jak z filmów SF o przyszłości, ale nie daj się zwieść – nasz startup jest na serio! Co więcej, właśnie postanowiliśmy zwiększyć potencjał kreatywny naszego teamu i ZATRUDNIĆ nowych członków zespołu! Chcesz razem z nami zapisać się na kartach historii w dziedzinie biomechaniki i medycyny? Mamy pracę właśnie dla Ciebie. Czym właściwie się zajmujemy? Obecnie jesteśmy w ekscytującej fazie opracowywania produktu. Egzoszkielet to urządzenie wspomagające, które pacjent docelowo zakłada na rękę dotkniętą zanikiem mięśni. W ten sposób częściowo odzyskuje sprawność i możliwość funkcjonowania mimo choroby. Współpracują z nami czołowi specjaliści z dziedziny medycyny, inżynierii i ze świata biznesu. Działamy w obrębie rynku medycznego, jednak nasze plany są szersze. Chcemy dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju w świecie przemysłu biomechanicznego, żeby dzięki temu mieć wpływ na komfort życia osób dotkniętych ograniczeniami ruchowymi.

Numer telefonu: 697942763
Adres e-mail: b.gaczorek@icarionassist.com