Grafik Nadruków Odzieżowych

08.03.2022

LPP S.A., Bagrowa 7, 30-733 Kraków

Zakres obowiązków

  TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:
  • Współtworzenie kolekcji wraz projektantami marki Mohito.
  • Projektowanie grafik na odzież w różnej technice m.in. photoprint, grafika wektorowa, grafiki rysunkowe / odręczne.
  • Poszukiwanie inspiracji modowych oraz analiza konkurencji pod względem trendów w nadrukach odzieżowych.
  • Udział w przeglądach kolekcji oraz weryfikacja pod względem jakościowym i wizualnym zaprojektowanych grafik.

Wymagania

  SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:
  • Jest kreatywna i utalentowana plastycznie.
  • Posiada doświadczenie w projektowaniu grafik użytkowych lub odzieżowych.
  • Biegle posługuje się programami graficznymi (Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw).
  • Posiada ciekawe portfolio - pokaż nam, co potrafisz zamieszczając swoje portfolio w miejscu na list motywacyjny.
  • Jest zainteresowana rynkiem fashion, śledzi trendy modowe.
  • Jest gotowa podjąć pracę stacjonarną w wymiarze pełnego etatu.
  • Zna język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Jest otwarta, komunikatywna i lubi pracować w zespole.
  • Jest świetnie zorganizowana i dotrzymuje terminów
Mile widziane wykształcenie artystyczne

Oferujemy

  OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią.
  • Umowę o pracę.
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz.
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.
  • Możliwość poznania świata mody od podszewki i realny wpływ na rozwój produktu i kolekcji.
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP – dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Programy wolontariatu pracowniczego.
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.).

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o wysyłanie CV wraz z portfolio.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SINSAY. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw. Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 24 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Numer telefonu: +48 693 901 896
Adres e-mail: gabriela.stawarz@lppsa.com