Technolog odzieży, konstruktor odzieży

03.03.2022

RICG, Kolejowa 47A lok. 84, 00-864 Warszawa

Zakres obowiązków

  • Współpraca z projektantem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży
  • Przygotowywanie dokumentacji poszczególnych modeli odzieży
  • Opracowanie tabel rozmiarowych wraz ze stopniowaniem
  • Komentowanie wzorów i monitorowanie poprawności wyprodukowanych wzorów
  • Wychwytywanie błędów technologicznych i proponowanie rozwiązań
  • Udział w spotkaniach działowych i przymiarkach odzieży z modelką techniczną
  • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie z uwzględnieniem konstrukcji odzieży
  • Analiza konkurencji i pod względem konstrukcji i rozwiązań technologicznych

Wymagania

  • Dobra znajomość konstrukcji i stopniowania,
  • Umiejętność tworzenia szablonów odzieży oraz stosowanie zasad kroju i szycia
  • Sporządzanie dokumentacji techniczno-technologiczną
  • Sprawna obsługa komputera (programy typu Corel Draw lub Ilustrator)
  • Chęć do pracy w zespole i dzielenia się swoimi pomysłami
  • Wyobraźnia przestrzenna, dokładność
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym (dokumentacja technologiczna jest głównie w języku angielskim)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet relokacyjny
  • System premiowy
  • Możliwość pracy z projektantami dla znanych marek

Dokumenty aplikacyjne

CV

RICG to firma consultingowa świadcząca usługi z zakresu działań Human Resources. Zajmujemy się profesjonalnym oraz indywidualnie zaprojektowanym pod Klienta doradztwem personalnym dla międzynarodowych oraz rodzimych pracodawców, liderów w swojej branży.

ricg.eu/
Numer telefonu: 519100970
Adres e-mail: biuro@ricg.eu