grafik

01.03.2022

grafik

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Departament Komunikacji i Promocji Funduszy Europejskich, ul. Wspólna 2/4 , 00-926 Warszawa

Zakres obowiązków

  • projektowanie materiałów/projektów graficznych na użytek mediów Ministerstwa (social media, www itd.),
  • dbanie o spójność komunikacji wizualnej

Wymagania

  • absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi profesjonalnych programów graficznych w tym Adobe Photoshop, Illustrator,
  •  kreatywność,
  • znajomość zasad kompozycji i wyczucie estetyki,
  • umiejętność obróbki zdjęć do wykorzystania w projektach graficznych,
  • podstawowa znajomość ustawy o prawie autorskim,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja

Oferujemy

  • Proponowane wynagrodzenie w wysokości ok. 4900 zł brutto;
  • Trzynaste wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę na czas określony;
  • Bogaty pakiet szkoleń;
  • Elastyczne formy zatrudnienia i świadczenia pracy: tryb hybrydowy pracy, możliwość rozpoczynania pracy w przedziale czasowym między 7.00 a 9.00;
  • Sport, rekreacja, kultura i zdrowie: możliwość dofinansowania kart sportowych lub zajęć sportowo-rekreacyjnych lub kulturalno-oświatowych, miejsce do ćwiczeń, dofinansowanie do wypoczynku pracowników  i dzieci pracowników, możliwość zakupu dodatkowego ubezpieczenia medycznego i na życie.

Dokumenty aplikacyjne

  • CV
  • porfolio

Numer telefonu: 222738859
Adres e-mail: kariera@mfipr.gov.pl