INVENTOR MULTIMEDIA praca

30.06.2011

INVENTOR MULTIMEDIA , ,

Zakres obowiązków

• produkcja i utrzymanie systemów internetowych • tworzenie niebanalnych rozwiązań technologicznych • projektowanie i wykonywanie zaawansowanych aplikacji internetowych

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość PHP, MySQL, XHTML • znajomość zagadnień związanych z Internetem • duża samodzielność, ale i umiejętność pracy w zespole • bardzo dobra organizacja pracy, solidność, kreatywność • gotowość do stałego poszerzania wiedzy • wysoka kultura osobista Mile widziane: • znajomość JavaScript, Flasch, programów graficznych

Oferujemy

• interesującą pracę w dobrej atmosferze • kontakt z zaawansowanymi technologiami i rozwiązaniami • stale rozwijający się pakiet socjalny • możliwość pogłębiania wiedzy i rozwoju zawodowego (we współpracy z bardzo dobrą uczelnią) • dużą stabilność pracy

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: biuro@inventor.com.pl