Asystent Projektanta Odzieży

05.01.2022

VRG S.A., ul. Pilotów 10, 31-462 Kraków

Zakres obowiązków

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
  • projektowanie modeli adekwatnych do stylistyki marki Vistula,
  • analiza obowiązujących trendów w modzie,
  • kontrola nad przebiegiem wykonania zaprojektowanej odzieży,
  • tworzenie dokumentacji projektowej oraz tablic trendów i materiałów.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe.
  • bardzo dobra znajomość trendów,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość technologii odzieży oraz zasad kroju i szycia,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość programów graficznych (Corel, Adobe Photoshop, Ilustrator).

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w ambitnym zespole
  • świadczenia dodatkowe (pakiet rekreacyjny, prywata opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, program lojalnościowy).

Dokumenty aplikacyjne

CV

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

vrg.pl
Numer telefonu: 661 981 091
Adres e-mail: paulina.florek@vrg.pl