Projektant torebek i akcesoriów

04.01.2022

Fashion Store Ewa Kołbon, ul. Żabiniec 64/32, 31-215 Kraków

Zakres obowiązków

Projektowanie produktów zgodnych ze stylistyką marki - Monitoring projektu od momentu powstania do produkcji   - Współpraca ze szwalnią i konstruktorką   - Dobór materiałów, kolorów  do kolekcji   - Śledzenie trendów obowiązujących w modzie   - Udział w sesjach zdjęciowych, tworzenie moodbordów kolekcji   - udział w kreowaniu wizerunku marki

Wymagania

studentka lub absolwent profili artystycznych ASP, moda, fashion - kreatywność przy tworzeniu nowych projektów, wysokie poczucie estetyki   - mile widziane zdolności  szycia na maszynie   - samodzielność i zaangażowanie,   - ciekawość świata i ukierunkowanie na rozwój

Oferujemy

W naszym showroomie na pewno nie będziesz się nudzić, gdyż u nas droga od dobrego pomysłu do jego realizacji nie jest daleka! Dzięki temu dużo się u nas nauczysz, bo poczujesz bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju marki. - Umowę na okres próbny, a następnie umowa o pracę - Atrakcyjne wynagrodzeni - elastyczne godizny pracy, możlwośc podjęcia pracy na pół etatu

Dokumenty aplikacyjne

CV

Jesteśmy krakowską marką modowymi - me&BAGS. Tworzymy torebki oraz ubrania w duchu slow fashion i poszukujemy osoby kreatywnej do działu projektowego, z nieszablonowym podejściem i pomysłami !

Numer telefonu: 604608317
Adres e-mail: ewa@mebags.pl