Młodszy specjalista / Specjalista w dziale Komunikacja, Employer Branding i Diversity (1/2 etatu)

21.12.2021

Volkswagen Poznań Sp. z o.o., Warszawska 349, 61-060 Poznań

Zakres obowiązków

  • Tworzenie grafik, prostych animacji i zdjęć
  • Pisanie tekstów do mediów wewnętrznych (aplikacja na telefon, tygodniki) oraz do mediów społecznościowych
  • Przygotowywanie prezentacji na spotkania z działami fachowymi oraz spotkania z załogą
  • Publikacja treści zgodnie z planem komunikacji
  • Wsparcie działu w realizacji kampanii komunikacyjnej
  • Wsparcie zespołu we wdrożeniu wyników audytu komunikacji wewnętrznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane w zakresie Komunikacji, Grafiki, PR
  • Znajomość języka niemieckiego - poziom min. B1
  • Doświadczenie w opracowywaniu materiałów komunikacyjnych (pisanie tekstów, tworzenie grafik)
  • Doświadczenie w komunikacji w mediach społecznościowych
  • Znajomość trendów komunikacyjnych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office - w szczególności Power Point

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 1/2 etatu
  • Rozbudowany system wynagradzania i premiowania
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu aut u dealerów VW
  • Dostęp do Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego oraz siłowni na terenie zakładu
  • Możliwość pracy w oparciu o najnowsze technologie
  • Autorski program wdrożenia nowych pracowników
  • System szkoleń dostosowany do kompetencji pracowników
  • Specjaliści dbający o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników

Dokumenty aplikacyjne

CV

Volkswagen Poznań to nowoczesna fabryka. W ciągu ostatnich dwóch lat nasi pracownicy wyprodukowali ponad pół miliona samochodów dostawczych, a także blisko 10 milionów komponentów aluminiowych! Słyszałeś, że każdy Caddy i Crafter na świecie wyjechał z naszych fabryk? A czy wiesz, że tutaj liczysz się przede wszystkim Ty? Chcemy, aby każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska czuł, że znajdzie coś dla siebie i że firma dba o jego potrzeby.

Warszawska 349
Numer telefonu: ---------
Adres e-mail: -@o