Grafik komputerowy 2D

08.12.2021

NEXT77 sp. z o.o., ul. Bonarka 11, 31-415 Kraków

Zakres obowiązków

Jako grafik komputerowy będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Opracowywanie materiałów promocyjnych na potrzeby prowadzonych działań dla różnych kanałów komunikacji (social media, banery, landing, pages, newsletter-y);
  • Przygotowywanie projektów materiałów do druku (ulotki, foldery, katalogi, wizytówki itp.)
  • Współpracę z drukarniami;
  • Projektowanie grafik na potrzeby kreacji reklamowych online oraz social mediów;
  • Przygotowywanie wizualizacji;
  • Dbanie o spójność wizerunkową i jakość tworzonych projektów;
  • Wsparcie innych działów w zakresie kreacji i dystrybucji materiałów brandingowych;
  • Współpracę z zespołem marketingu i innymi projektantami grafiki przy rozwiązywaniu problemów i opracowaniu rozwiązań;
  • Tworzenie grafik na zlecenie zagranicznej firmy.

Wymagania

Kogo szukamy? Dołącz do nas jeśli:
  • Masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych - poparte portfolio- warunek konieczny;
  • Dobrze znasz programy z pakietu Adobe (Photoshop, inDesign, Illustrator);
  • Myślisz kreatywnie i nieszablonowo, potrafisz dostosować się do potrzeb Klienta;
  • Jesteś terminowy i dokładny przy wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiesz korzystać z wzorców, stylów oraz masz doświadczenie w wykonywaniu pracy na podstawie wytycznych dotyczących marki;
  • Potrafisz przygotować materiały graficzne do druku;
  • Znasz dobrze język angielski.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Wsparcie dedykowanego opiekuna podczas pierwszych miesięcy pracy; Nowoczesne narzędzia pracy;
  • Telefon i laptop służbowy.
  • Możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywanie nowych.
  • Partnerska współpracę, która jest dla nas najwiekszą wartościa..
  • Pracę w stabilnej firmie.

Dokumenty aplikacyjne

CV, obligatoryjnie Portfolio lub link do strony.

Next77 sp. z o.o - globalny dystrybutor sprzętu fotograficznego. Hurtowa sprzedaż marek m.in. Quadralite, Hoya, Tokina, MegMad, Godox

www.next77.pl/
Numer telefonu: 506081880
Adres e-mail: praca@next77.pl