Asystent/Asystentka w Domu Aukcyjnym

06.12.2021

Krakowski Dom Aukcyjny, Starowiślna 14, 31-032 Kraków

Zakres obowiązków

  • obsługa social mediów (instagram, facebook) - przygotowanie grafik oraz treści wpisów
  • przygotowywanie banerów i innych drobnych projektów graficznych na strony www
  • opracowywanie biogramów artystów
  • pomoc przy organizacji projektów aukcyjnych

Wymagania

  • znajomość obsługi programu Corel Draw lub podobnych
  • zainteresowanie polską sztuką
  • podstawowa wiedza z zakresu polskiej historii sztuki
  • praca dla studenta/studentki

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • praca w rozwijającej się firmie

Dokumenty aplikacyjne

CV Portfolio

Krakowski Dom Aukcyjny jest marką własną Galerii Sztuki ATTIS, która została założona w 2003 roku przez Ryszarda Lachmana. Jest członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich oraz Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art. Bierze udział w programie "Bezpieczne zbiory – bezpieczne kolekcje".

krakowskidomaukcyjny.pl
Numer telefonu: 124218190
Adres e-mail: praca@krakowskidomaukcyjny.pl