Ilustrator - pół etatu

01.12.2021

Black Cliff Media Ltd., ul. Mala 4/5, 31-103 Kraków

Zakres obowiązków

- Rysowanie ilustracji do animacji 2D - Czuwanie nad spójnością wizualną projektów oraz zgodnością z brandingiem klientów

Wymagania

- Dobra znajomość języka angielskiego - Zdolności oraz portfolio ilustratorskie - Umiejętność rysowania na padzie - Zaawansowana znajomość programu Illustrator

Oferujemy

- Pracę dla międzynarodowych klientów - Różnorodność projektów - Profesjonalne i kreatywne środowisko pracy - Pracę w centrum Krakowa- Stare Miasto

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio

Black Cliff Media to agencja kreatywna zajmującą się animacją, produkcją video, projektowaniem stron internetowych oraz brandingiem. Obecnie poszukujemy ilustratora, który mógłby wesprzeć nasz kreatywny zespół.

ul. Mala 4/5
Numer telefonu: 502286083
Adres e-mail: careers@blackcliffmedia.com