Product Designer branża jachtowa

10.11.2021

BalticDesign Institute, Wendy 10a, 70-655 Szczecin

Zakres obowiązków

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie: • Tworzenie innowacyjnych projektów łodzi obejmujących wygląd wewnętrzny, a następnie przedstawienie projektu w modelu 2D i 3D, • Szkicowanie, modelowanie 3D i omawianie pomysłów w zespole kreatywnym, • Ścisła współpraca z zespołem programistów oraz innymi podmiotami uczestniczącymi w realizacji projektu, • Wspieranie / dostarczanie wartości działowi kreatywnemu, • Wsparcie szefa projektowania oraz działu projektowego w codziennych działaniach.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy: • tytułu magistra lub licencjata / inżyniera w zakresie projektowania jachtów / projektowania przemysłowego lub projektowania wnętrz (lub pokrewne), • Umiejętności tworzenia modeli 3d (Catia V5; Rhino 3d) i znajomości programów KEYSHOT, Vray, • Doświadczenia w pracy w procesie twórczym. Doświadczenie w projektowaniu wnętrz będzie dodatkowym atutem, • Wysokich umiejętności komunikacyjnych, • Proaktywnej postawy oraz chęci do poszukiwania ambitnych rozwiązań, • Umiejętności „nieszablonowego” myślenia, • Energii i dużej chęć do rozwijania posiadanych umiejętności oraz otwartości na uczenie się nowych rzeczy, • Umiejętności spojrzenia na proponowane rozwiązania pod względem praktyczności i funkcjonalności, • Wysokiej mobilności, • Swobodnej komunikacji w języku angielskim (w mowie i piśmie), • Zrozumienia świata żeglarstwa i produkcji (mile widziane).

Oferujemy

Dołączając do naszego zespołu otrzymasz: • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności, • Pracę w nowoczesnym Centrum Projektowo-Inżynieryjnym w Centrum Szczecina (Łasztownia),  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w międzynarodowym środowisku, • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, • Elastyczny czas pracy i dużą samodzielność, • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową, • Możliwość udziału w szkoleniach oraz szansę na poszerzania wiedzy zawodowej każdego dnia, • Wsparcie w relokacji.

Dokumenty aplikacyjne

  • CV
  • Portfolio

BalticDesign Institute to nowopowstała firma projektowo-inżynierska z siedzibą w Szczecinie. BalticDesign Institute jako spółka zależna jest ściśle powiązana ze swoją spółką-matką TTS produkującą jachty żaglowe oraz łodzie motorowe w Goleniowskim Parku Przemysłowym oraz stocznią zajmującą się łodziami rekreacyjnymi, żeglarskimi i motorowymi, a także Hanseyachts AG w Niemczech. Posiadając zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce i Francji, Hanseyachts AG jest jednym z największych producentów jachtów rekreacyjnych na świecie. Oferujemy odpowiedzialną pracę w międzynarodowej grupie w jednej z najbardziej ekscytujących branż na świecie. Będziesz częścią zespołu, który opracowuje i buduje zapierające dech w piersiach jachty.

www.balticdesign-institute.pl/
Numer telefonu: 730560330
Adres e-mail: mzablocka@yachtech.pl