JUNIOR DESIGNER

09.11.2021

Newmor Polska Sp. z o.o., Zakopiańska, 144, 30-435 Kraków

Zakres obowiązków

tworzenie i opracowanie  projektów i wzorów wykładzin i fototapet tworzenie poglądowych wizualizacji 2D przygotowywanie plików produkcyjnych modyfikacja istniejących wzorów zgodnie z wytycznymi projektowymi czuwanie nad poziomem artystycznym prowadzonych projektów współpraca między działowa przy realizowanych projektach

Wymagania

dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego znajomość programów graficznych: Corel, pakiet Adobe znajomość zasad kompozycji graficznych i wyczucie koloru wyobraźnia przestrzenna, zmysł artystyczny umiejętność dopasowania wzoru do wizji danego projektu umiejętność rysunku oraz malarstwa digitalnego kreatywność, nieszablonowość zdolności organizacyjne umiejętność pracy pod presją czasu dyspozycyjność

Oferujemy

absorbującą pracę stabilność zatrudnienia pakiet socjalny miłą atmosferę szkolenia

Dokumenty aplikacyjne

CV Portfolio dotychczasowych prac

Newmor Polska to lider wśród dostawców wysokiej klasy materiałów wykończenia wnętrz obiektów komercyjnych. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji oklein ściennych, wykładzin oraz paneli winylowych przeznaczonych dla obiektów użyteczności publicznej. Wykorzystując innowacyjne technologie nadruków dostarczamy również indywidualne i całkowicie personalizowane fototapety, wykładziny dywanowe oraz wykładziny PVC. W naszej bogatej ofercie znajdują się nowoczesne, designerskie i profesjonalne kolekcje, które umożliwiają wykończenie każdego wnętrza komercyjnego w niepowtarzalny sposób.

newmor.pl/ www.facebook.com/newmorpolskaspzoo/
Numer telefonu: 664186567
Adres e-mail: rekrutacja@newmor.pl