konserwator

08.11.2021

konserwator

Muzeum Pamięci Sybiru, ul. Węglowa 1, 15-121 Białystok

Zakres obowiązków

- zapewnienie właściwej opieki konserwatorskiej nad własnymi zbiorami muzealnymi i bibliotecznymi oraz obiektami wypożyczonymi - prowadzenie dokumentacji stanu zachowania muzealiów, dokumentacji prac konserwatorskich zgodnie z obowiązującymi przepisami - nadzór konserwatorski nad znakowaniem, digitaliacją, udostępnianiem zbiorów oraz transportami zbiorów - monitorowanie i zarządzanie warunkami środowiskowymi w magazynach i na ekspozycjach

Wymagania

- wykształcenie wyższe magisterskie (konserwacja dzieł sztuki, specjalizacja konserwacja papieru) - umiejętność pracy samodzielnej i w zespole - bardzo dobra organizacja pracy - doświadczenie mile widziane

Oferujemy

- stabilne i elastyczne warunki zatrudnienia - możliwość rozwoju zawodowego - ciekawą pracę w prestiżowej instytucji

Dokumenty aplikacyjne

CV

Muzeum Pamięci Sybiru to nowoczesna placówka, która od niedawna funkcjonuje na rynku polskich muzeów.

ul. Węglowa 1
Numer telefonu: 795650760
Adres e-mail: k.sliwowska@sybir.bialystok.pl