GRAFIK - WEBMASTER - UX/UI Designer

02.11.2021

ELFON, Ruciana 3, 30-803 Kraków

Zakres obowiązków

  • aktualizacja/rozbudowa istniejących oraz tworzenie nowych stron www w oparciu o WordPress, PrestaShop.
  • projektowanie UX/UI aplikacji współpraca z blogerami i influencerami, sieciami afiliacyjnymi w ramach kampanii produktowych oraz wizerunkowych.
  • projektowanie graficzne kampanii e-mailingowych w oparciu o system CMS graficzne opracowanie i przygotowanie do druku materiałów POS: kart produktowych, instrukcji, banerów, rollupów, reklam, katalogów, opakowań...
  • prowadzenie Fanpage firmy (Facebook itp.)
  • montaż krótkich filmów instruktażowych, ścisła współpraca z działami: R&D, Marketingu, Handlu, Produkcji oraz firmami zewnętrznymi w ramach działań marketingowych.

Wymagania

  • znajomość - Adobe Photoshop, Ilustrator, Adobe After Effects, Premiere, GIMP, Corel, HTML, CSS, JavaScript lub inne znajomości Google Analytics, Google AdWords, mechanizmów SEO/SEM oraz mediów społecznościowych znajomością UX/UI związaną z projektowaniem stron www, aplikacji praktyczna znajomość systemów CMS (Wordpress, PrestaShop).
  • umiejętność aktualizacji i instalacji dodatków/wtyczek, edycji motywów, uruchamiania formularzy kontaktowych itp. zmysł artystyczny, wysokie poczucie estetyki, dbałość o szczegóły.
  • logiczność i spójność w kreowaniu marketingowego przekazu, inwencja i terminowość w realizacji projektów, dyspozycyjność, kreatywność, pasja i zaangażowanie.
  • Wykształcenie lub wiedza adekwatna do sprawnego wykonywania obowiązków oparta portfolio.

Oferujemy

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Brylant Polskiej Gospodarki, Dobra Marka, Mocna Firma Godna Zaufania, Gazela Biznesu itp.
  • elastyczne, stabilne warunki zatrudnienia pracę w rodzinnej atmosferze, ponieważ znamy się od lat i stale rośniemy :)
  • Premię! docenimy wiedzę, kompetencje, solidność, dobre projekty oraz zaangażowanie.
  • Awans!
  • pyszną włoską kawę.
  • ciasto Prezesa.
  • wspólne "kręgle lub bierki" i tzw. wyjazdową integrację ‪All Inclusive ;)
  • ubezpieczenie.
  • bezpłatny parking pod firmą dla pracowników.
  • luźny dress code.
  • kolorowe biuro.

Dokumenty aplikacyjne

CV

Firma ELFON od jest polskim producentem domofonów. Produkty firmy znajdują się w prestiżowych inwestycjach czołowych firm Developerskich takich jak: Budimex, Bouygues Immobilier, Mota Engil, Atal, Green House Development, Develia, Murapol, Echo Investment, KG Group... Kameralnie: ELFON to zespół najlepszych z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie: inżynierów, programistów, elektroników i ludzi, którzy znają się najlepiej na tym co robią (często według swej własnej opinii :) Nie jesteśmy koncernem, bo najlepszych z najlepszych jest po prostu niewiele ;) za to panuje u nas kreatywna, rodzinna atmosfera, dzięki której tworzymy rozwiązania w dziedzinie domofonów, które wyprzedzają rodzimą konkurencję i dzięki której posiadamy najlepszą ofertę domofonów dla inwestycji Deweloperskich. Czy wiesz, że wideodomofon GREON IP rozpoznaje mieszkańców swojego osiedla i otwiera drzwi bez użycia kodu czy klucza. Wyśle informacje o głosowaniu, czy spotkaniu Wspólnoty Mieszkaniowej, zapamięta odwiedzających i wysteruje inne urządzenia. Takie i inne rzeczy robimy w ELFON, Jeśli chcesz być jego częścią i uczestniczyć w kreowaniu wizerunku naszej Firmy - zapraszamy :)

www.elfon.com.pl
Numer telefonu: 12 296 02 12
Adres e-mail: biuro@elfon.com.pl