Model Techniczny

19.10.2021

VRG S.A., ul. Pilotów 10, 31-462 Kraków

Zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie: -  - przymierzanie wzorów odzieży w siedzibie firmy VRG w ramach bieżących potrzeb technologów i projektantów, -     -  ocena dopasowania i wygody wzorów, -      - dzielenie się z zespołem projektowym swoimi uwagami na temat testowanych produktów. Model Techniczny pomaga  w tworzeniu idealnych wzorów odzieży naszej marki.

Wymagania

Szukamy osoby, która: -     -  Posiada  ściśle określone wymiary: wzrost: 177 cm obwód klatki piersiowej: 100 cm obwód talii: 90 cm obwód bioder: 100 cm -      - jest dyspozycyjna min. 40 godzin w miesiącu, w godzinach 9-15, -      - chętnie podzieli się swoimi uwagami na temat dopasowania i wygody mierzonych wzorów, -      -  jest zaangażowana, komunikatywna, potrafi pracować w grupie i formułować konstruktywne opinie. W pracy modela technicznego ważne są wymiary i proporcje sylwetki. Jeśli Twoje wymiary będą zbliżone do oczekiwanych, zaprosimy Cię na krótkie spotkanie, podczas którego przymierzysz kilka modeli naszych ubrań, a technolog zbierze pomiary sylwetki.

Oferujemy

Co mamy dla Ciebie? -      pracę dodatkową na umowę zlecenie, -      elastyczny czas pracy (2-3 dni w tygodniu po ok. 3 godziny) -      pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi z pasją, -      twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru.

Dokumenty aplikacyjne

CV

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla mężczyzn i kobiet. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

ul. Pilotów 10
Numer telefonu: 661981091
Adres e-mail: paulina.florek@vrg.pl