Junior Graphic Designer

18.10.2021

Saly Spółka Akcyjna, Gromadzka 103, 30-719 Kraków

Zakres obowiązków

Szukamy przede wszystkim kreatywnej, zaangażowanej i zwracającej uwagę na szczegóły osoby. U nas rozwiniesz wiedzę i umiejętności dot. key visuali i brandingu, tworzenia grafik digitalowych oraz makiet UX-owych, pracy z brand bookiem a także przekonasz się, że czasami cały projekt trzeba wyrzucić do kosza i zacząć myśleć out of the box ;)

Wymagania

Będziemy zadowoleni jeśli:
  • sprawnie posługujesz się pakietem Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • znasz dobrze zasady kompozycji, doboru kolorów i fontów
  • skrót DTP nie jest Ci obcy i wiesz jak ten proces przeprowadzić
  • masz status studenta i możesz pracować około 40h tygodniowo
  • jesteś ambitna/y i chcesz uczyć się nowych rzeczy i poszerzać swoje umiejętności
  • jesteś komunikatywna/y - generalnie trzeba się dogadywać z człowiekami :)
    Dodatkowym atutem będzie znajomość Figmy i tworzenia prostych animacji.

Oferujemy

A co dajemy Ci w zamian?
  • pracę w zgranym zespole, z młodymi ludźmi w biurze w okolicy Bagrów
  • realizowanie realnych zadań dla klientów
  • możliwość ciągłego rozwoju i podejmowania wyzwań
  • mentoring od doświadczonych strategów, Graphic Designerów i UX/UI Designerów,
  • realizację projektów z różnych obszarów biznesowych i różnych branż.

Dokumenty aplikacyjne

Aplikacja przez formularz: https://saly.traffit.com/public/form/a/cnVvPQ== oraz portfolio.

Projektujemy oraz produkujemy użyteczne i ładne dedykowane aplikacje webowe, które rozwiązują złożone problemy biznesowe. Tworzymy nową jakość oprogramowania ecommerce B2B w SAAS Pracujemy dla fantastycznych klientów z topowych branż: Odnawialne Źródła Energii, E-commerce, Smart Home, Elektromobilność – m.in. Columbus Energy SA, Morele.net, Somfy Polska.

Numer telefonu: +48 513 774 421
Adres e-mail: m.pajdak@saly.pl