Grafik - Webmaster - UX UI Designer - projektant stron internetowych

16.09.2021

ELFON BIS SP. Z O.O. SP. K., RUCIANA 3, 30-803 KRAKÓW

Zakres obowiązków

  • aktualizacja/rozbudowa istniejących oraz tworzenie nowych stron www w oparciu o WordPress, PrestaShop.
  • projektowanie UX/UI aplikacji współpraca z blogerami i influencerami, sieciami afiliacyjnymi w ramach kampanii produktowych oraz wizerunkowych.
  • projektowanie graficzne kampanii e-mailingowych w oparciu o system CMS graficzne opracowanie i przygotowanie do druku materiałów POS: kart produktowych, instrukcji, banerów, rollupów, reklam, katalogów, opakowań...
  • prowadzenie Fanpage firmy (Facebook itp.).
  • montaż krótkich filmów instruktażowych ścisła współpraca z działami: R&D, Marketingu, Handlu, Produkcji oraz firmami zewnętrznymi w ramach działań marketingowych.

Wymagania

  • znajomość - Adobe Photoshop, Ilustrator, Adobe After Effects, Premiere, GIMP, Corel, HTML, CSS, JavaScript lub inne znajomości Google Analytics, Google AdWords, mechanizmów SEO/SEM oraz mediów społecznościowych znajomością UX/UI związaną z projektowaniem stron www, aplikacji praktyczna znajomość systemów CMS (Wordpress, PrestaShop).
  • umiejętność aktualizacji i instalacji dodatków/wtyczek, edycji motywów, uruchamiania formularzy kontaktowych itp. zmysł artystyczny, wysokie poczucie estetyki, dbałość o szczegóły.
  • logiczność i spójność w kreowaniu marketingowego przekazu inwencja i terminowość w realizacji projektów, dyspozycyjność. kreatywność, pasja i zaangażowanie wykształcenie lub wiedza adekwatna do sprawnego wykonywania zakresu obowiązków poparta portfolio.

Oferujemy

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Brylant Polskiej Gospodarki, Dobra Marka, Mocna Firma Godna Zaufania, Gazela Biznesu itp.
  • elastyczne, stabilne warunki zatrudnienia pracę w rodzinnej atmosferze, ponieważ znamy się od lat i stale rośniemy :)
  • Premię! docenimy wiedzę, kompetencje, solidność, dobre projekty oraz zaangażowanie.
  • Awans!
  • pyszną włoską kawę.
  • ciasto Prezesa.
  • wspólne "kręgle lub bierki" i tzw. wyjazdową integrację ‪All Inclusive ;)
  • ubezpieczenie.
  • bezpłatny parking pod firmą dla pracowników.
  • luźny dress code.
  • kolorowe biuro.

Dokumenty aplikacyjne

CV portfolio

Firma ELFON od prawie 30-u lat jest wiodącym producent cyfrowych systemów kontroli wejścia dla budownictwa jedno i wielorodzinnego. Zgodnie z przyjętymi przez nas standardami, że firmę tworzą wyłącznie ludzie z ich pasjami, słabościami i twórczą determinacją, poszukujemy nowych pracowników, którzy potrafiących wytrwale pracować osiągając zamierzone cele.

Numer telefonu: 122960212
Adres e-mail: praca@elfon.com.pl